SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray’da Hasan Şaş, görevinden ayrıldı

FUTBOL | 11.05.2020 18:39

Galatasaray’da yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Hasan Şaş, sosyal medyadan yayınladığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu. Galatasaray da ayrılığı doğruladı.

Galatasaray’da Hasan Şaş, görevinden ayrıldı

Galatasaray’da bugün sürpriz bir ayrılık yaşandı. Sarı-kırmızılı ekipte yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Hasan Şaş, sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamayla beraber görevinden istifa ettiğini duyurdu. Hasan Şaş’ın neden istifa ettiği ise henüz netlik kazanmadı.

HASAN ŞAŞ: KENDİ İSTEĞİMLE AYRILMIŞ DURUMDAYIM  

Hasan Şaş, ayrılığı Instagram hesabından duyurarak, “Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım, bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim hoşça kalın...” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY DA AYRILIĞI AÇIKLADI

Sarı-kırmızılı ekip, görevinden ayrılan Hasan Şaş için bir veda mesajı yayınlayarak, “Kulübümüzde, Futbol A Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini yürüten Sayın Hasan Şaş görevinden ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." açıklamasında bulunuldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya