SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'da indirim işlemleri tamam!

FUTBOL | 15.05.2020 12:07

Galatasaray Kulübü, futbolcularıyla yaptığı görüşmeden sonra anlaşma sağladığı ve maaşlarda yüzde 15'lik indirime gidileceği konusunda anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Galatasaray'da indirim işlemleri tamam!

Corona virüsten etkilenen futbol kulüpleri zararı en aza indirebilmek için oyuncularına ödedikleri maaşlarda indirime gitme kararı aldılar. Birçok kulüp gibi Galatasaray da bu uygulamayı faaliyete geçirdi.

Hürriyet’in bugün okurlarına duyurduğu haberinde; sarı-kırmızılılar, tüm takıma yaklaşık olarak yüzde 30 indirim oranı uygulanacağı açıklanmıştı ancak bu duruma Fernando Muslera dışında yanaşan olmayınca oran yeniden revize edildi ve yüzde 15’te karar kılındı. Futbolcular tarafından da kabul gören bu karar en kısa zamanda yürürlüğe gireceğini yazdı.

“Şampiyonlukta iade”

Şampiyonluk yürüyüşünü devam ettiren sarı-kırmızılılar, ligi mutlu sonla bitirme halinde de oyunculara ödenecek primde güncelleme yaptı. Eğer sezon şampiyonlukla tamamlanırsa yüzde 15’lik kesintinin yüzde 5’i oyunculara iade edilecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya