SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Galatasaray'da kesin ayrılık: Belhanda ve Babel!

FUTBOL | 24.08.2020 10:06

Galatasaray'ın transfer planlamasına dair önemli bilgiler veren Haluk Yürekli, takımdan ayrılacak iki oyuncuyu da açıkladı.

Galatasaray'da kesin ayrılık: Belhanda ve Babel!

Spor Gecesi 360 programında ünlü spor yorumcusu Haluk Yürekli, Galatasaray’ın transfer planlamasına dair önemli notlar aktardı. Yürekli, sarı-kırmızılıların elden çıkardığı iki oyuncuyu da canlı yayında açıkladı…

“1 Eylül’ü beklemekte fayda var!”

Galatasaray’dan ayrılacak olan iki oyuncuyu açıklayan Yürekli, “Galatasaray bir planlama yapıyor. Bir sürü alternatifi var. Orta sahaya üç tane oyuncu alacak. Bir de kanat oyuncusu transfer edilecek. Galatasaray’ın ana planı Luyindama ve Marcao’nun kalmasına kurulu… Belhanda ve Babel kesin gidiyor. Diagne ve Feghouli için de iyi teklif yakalanırsa gönderilecek oyuncular arasında! 1 Eylül’ü beklemekte fayda var…” dedi.

Yürekli'nin bu yorumlarından sonra sosyal medyada sarı-kırmızılı taraftarlar 1 Eylül ve sonrasında yaşanacak gelişmelere odaklandılar.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya