SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Terim'in ayrılık rüzgârına deneyimli isim de kapıldı!

FUTBOL | 23.07.2020 10:14

Galatasaray'da Fatih Terim, takımdan ayrılacak oyuncuları belirlerken; teknik heyetinde de büyük bir değişikliğe gitmenin hazırlıklarını tamamladı.

Terim'in ayrılık rüzgârına deneyimli isim de kapıldı!

Bu sezon şampiyonluğa erken havlu atan Galatasaray, yeni sezonda da aynı durumu tekrardan yaşamak istemiyor. Bu nedenle transferde ince eleyip sık dokuyan teknik direktör Fatih Terim; bir yandan da teknik heyetinde büyük bir değişikliğe gidiyor. Bilindiği gibi daha önce Hasan Şaş ile yolları ayıran sarı-kırmızılılarda ayrılık rüzgârına başka isimler de eklendi.

Özellikle bu sezon Fatih Terim’e yapılan eleştirilerin büyük bir çoğunluğu teknik heyetinde bulunan isimlere yönelik oldu. Hasan Şaş’ın gösterdiği saldırgan tavırlar spor kamuoyunun büyük eleştirilerine maruz kalırken, Ümit Davala’nın da Terim’in elini rahatlatmadığı öne sürülüyordu.

“Levent Şahin de ayrılacaklara dahil oldu”

Yaklaşık 2.5 senedir Fatih Terim’in yardımcılığını yapan Levent Şahin’in de yaprak dökümüne dâhil olacağı öğrenildi. Deneyimli çalıştırıcının teknik heyetinde gerçekleştireceği değişikliklerin içinde 46 yaşındaki yardımcı hocanın da ismi bulunuyor.

“Yeni sezonda yabancı da olabilir”

Yeni sezonda Johan Elmander, Hakan Balta, Albert Riera ve Ayhan Akman isimleri teknik heyete dâhil olacak adaylar arasında geçerken; başarılı çalıştırıcı bu konudaki kararını henüz vermiş değil.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya