SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'da Radamel Falcao sürpriz talebi kabul etti

FUTBOL | 14.04.2020 12:03

Galatasaray'da maaş indirimi sesleri yükselirken; yıldız golcü Radamel Falcao'nun ise şimdiden bu indirim talebine "evet" dediği öğrenildi.

Galatasaray'da Radamel Falcao sürpriz talebi kabul etti

Corona virüs sebebiyle dünyada birçok futbol kulübü futbolcularına ödediği maaşlarda indirime gitme yolunu seçti. Ekonomik anlamda zor günler geçiren futbol ekonomisi kulüplere ağır yaralar açtı. Özellikle ülkemizde borç batağında olan kulüpleri ise adeta uçuruma sürüklüyor bu durum…

Henüz Türkiye’de hiçbir futbol kulübü futbolcularına ödediği maaş için indirime gitmemiş olsa da yavaş yavaş bu konuların konuşulduğu ve yakın zamanda birer birer kesinti kararlarının açıklanması bekleniyor.

“Radamel Falcao “evet” dedi”

Hürriyet’in bugün okurlarıyla paylaştığı özel haberinde; Galatasaray’da oyunculara yapılacak indirimin yüzdesinin belli olması beklendiği ve Kaptan Selçuk İnan’ın şimdiden kesinti talebine olumlu yanıt verdiğini yazdı. Haberin devamında ise yaklaşık 5 milyon Euro gibi astronomik bir kazanç sağlayan Radamel Falcao’nun da kesintiyi kabul ettiğini belirtti. Hürriyet, Abdürrahim Albayrak’ın Kolombiyalı yıldızı arayarak durumu anlatıp kesinti talebinde bulunduğunu ve Radamel Falcao’nun da bu talebe olumlu yaklaştığını aktardı.

“Tek seferde 5 milyon Euro”

Sarı-kırmızılılar, sezon başında 5 milyon Euro’yu Kolombiyalı yıldızın hesabına tek seferde yatırdı. Radamel Falcao, 8 milyon Euro kazandığı Monaco’yu bırakarak; 5 milyon Euro’ya Galatasaray’a imza atmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya