SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'dan son dakika açıklaması: NEF ile yeni bir işbirliği...

FUTBOL | 11.10.2021 13:47

Galatasaray’dan son dakika açıklaması… Sarı-kırmızılılar resmi internet sitesinden yarın NEF ile yeni bir işbirliğine imza atacaklarını duyurdu.

Galatasaray'dan son dakika açıklaması: NEF ile yeni bir işbirliği...

Galatasaray’dan son dakika açıklaması… Sarı-kırmızılılar resmi internet sitesinden yarın NEF ile yeni bir işbirliğine imza atacaklarını duyurdu. Yarın düzenlenecek organizasyona başkan Burak Elmas ve NEF’in sahibi Erden Timur’un da katılacağı belirtildi.

Galatasaray’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Gayrimenkul sektörüne yenilikçi yaklaşımı ile farklı bir soluk getiren tasarım ve inovasyon markası Nef, Türk sporuna verdiği desteği sürdürüyor; kulübümüz ile yol arkadaşlığını daha da güçlendiriyor.

İki lider markanın gerçekleştireceği iş birliğine ilişkin detaylar 12 Ekim 2021 Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde açıklanacak.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur'un katılımıyla 12 Ekim 2021 Salı günü gerçekleştirilecek basın toplantısı saat 12.30’da başlayacak.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya