SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'dan ekonomi paketi

FUTBOL | 22.05.2020 16:59

Galatasaray yönetimi mali anlamda sıkıntıları halletme konusunda kurtarıcı bir paket hazırladı.

Galatasaray'dan ekonomi paketi

Sarı-kırmızılılarda yaşanan pandemi süreci sonrası ekonomik krizi minimuma indirmek için kollarını sıvadı. Yönetim yaklaşık 100 milyon TL’yi bulan ekonomik zararı kapatmak için ilk etapta oyuncu maaşlarında yüzde 15 indirime gitti. İkinci etapta ise geçtiğimiz günlerde stadyumdaki koltuklara taraftarların maketleri koyularak ekstra bir gelir kapısı yaratmıştı.

Yönetimin sıradaki hedefleri ise yedek kulübesinde maske ile oturacak futbolcular ve stadın dış cephesine reklam almak üzerine olacak.

“Stadyumun Dış Cephesine Reklam Geliyor”

Galatasaray’da yedek kulübesinde maske ile oturacak futbolcuların, maskeleri için reklam alarak oradan da bir nebze olsun gelir kapısı yaratmayı amaçlıyor. O konuda da bir firmayla anlaşmanın yakın olduğu ifade edildi.

Planın son halkası stadyumun dış cephesine reklam konusunda ise o konuda da çalışmalarını sürdürüyor. Yönetimin o konuda büyük bir gelir elde etmeyi planladığı öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya