SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'dan Ismaila Cheick Coulibaly için son teklif

FUTBOL | 27.08.2020 19:57

Galatasaray, Sarpsborg'a Ismaila Cheick Coulibaly için son teklifini yaptı. 900 bin Euro'luk teklifi revize eden sarı-kırmızılılar, ücreti 1,3 milyon Euro'ya çıkardı.

Galatasaray'dan Ismaila Cheick Coulibaly için son teklif

Arda Turan, Emre Kılınç, Oğulcan Çağlayan, Omar Elabdelloui ve Fatih Öztürk gibi bonservissiz isimleri renklerine katan Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ediyor. Seri ve Lemina'nın takımdan ayrılması, Selçuk İnan'ın da emeklilik kararı; Aslan'ın orta sahada eksilmesine ve güç kaybetmesine neden oldu.

Orta sahayı güçlendirmek isteyen sarı-kırmızılılar, merkeze gençlik aşısı vurmak için harekete geçti. FFP kıskacı nedeniyle manevra alanı olmayan Galatasaray yönetimi, topu scoutlara attı. Marcao ve Saracchi gibi önemli isimleri keşfeden sarı-kırmızılıların izleme komitesi; yönetime Sarpsborg'dan Ismaila Cheick Coulibaly'nin adını verdi.

Fatih Terim'e sunulan raporun ardından İmparator'dan onayı alan Galatasaray yönetimi, 19 yaşındaki Malili'ye Parçalı'yı giydirmek için görüşmelere başladı. Coulibaly transferini ilk duyuran isim olan Volkan Kılıç, görüşmelerdeki son durum hakkında da önemli bilgilere ulaştı.

Genç orta sahaya Parçalı'yı giydirmek isteyen sarı-kırmızılılar, Norveç ekibine son teklifini yaptı. Yapılan ilk görüşmelerde; Sarpsborg'un kapısını 900 bin Euro ile çalan Cimbom, teklifi güncelleyip ücreti 1 milyon 300 bin Euro'ya çıkardı.

Galatasaray ile Norveç temsilcisi arasındaki transfer pazarlığı sıkı bir şekilde sürerken Sarpsborg'un Ismaila Cheick Coulibaly için 3 milyon Euro gibi bir bonservis bedeli belirlediği öğrenildi.


VOLKAN KILIÇ ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya