SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e sert yanıt

FUTBOL | 06.02.2020 16:30

Galatasaray Kulübü, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in ifadelerine resmi internet sitesinden yayımladığı bir açıklamayla yanıt verdi.

Galatasaray'dan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e sert yanıt

Galatasaray Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in bu sabah Riva’da düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamalara, resmi internet sitesinden yanıt verdi. Sarı kırmızı kulüpten açıklamada, “Takım harcama limitlerinin açıklandığı yılın son gününden (31 Aralık) itibaren özellikle bir kulübün limit artırım başvurularına devam ettiği ve bu başvurunun hiçbir gerekçeye dayanmadan Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kabul edildiği duyurulmuştur. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, bu sabah Riva’da yaptığı basın toplantısıyla malum kulübe limit artırımı yapıldığını açıkça belirtmiştir. Ancak bu limit artırımının hangi gerekçeyle yapıldığı anlaşılamamaktadır. TFF Başkanı Nihat Özdemir’in bu sabah yaptığı basın toplantısındaki açıklamaların yetersiz olduğu aşikardır. TFF’yi harcama limiti revizyonlarını hangi sebeplere dayanarak yaptığını açıklamaya ve transfer döneminin bitmesiyle birlikte bütün kulüplerin en son limitlerini duyurmaya davet ediyoruz” denildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya