SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'ın derbi primi belli oldu

FUTBOL | 27.09.2019 11:07

Galatasaray'ın derbi primi belli oldu

Yönetimden futbolculara derbi için özel prim

Galatasaray yönetimi öncesi geciken futbolcu maaşlarını futbolcuların banka hesaplarına yatırdı. Derbi galibiyeti sonrası prim vermeyi düşünen yönetim kesenin ağzını açtı ve fiyatı 5 milyon lira olarak belirledi. Yöneticiler sürekli oyuncuları ziyaret ederek takımı motive ederken Fatih Terim ise oyuncuların heyecanlanmaması için ortamı sakin tutmaya çalışıyor.

Galibiyet primi 5 milyon lira

Sarı-kırmızılı ekipte 28 Eylül Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi seferberlik ilan edildi. Tüm planları derbide mutlak galibiyet üzerine kuran yönetim, hafta boyunca takıma destek için Florya ziyaretlerinde bulundu. Prim olarak 5 milyon lira veren yönetim oyuncuların yatırılmayan maaşlarını da yatırdı bu sayede yönetim, oyuncuların derbide motivasyonlarının en üst düzeyde olacağına inanıyor.

Galibiyetin parolası sabır ver disiplin

Tecrübeli teknik adam derbi öncesi özel program hazırlattı ve takımı bu program dahilinde çalıştırdı. Terim ayrıca maç esnasında gerginliğin takımda negatif etki yaratacağını düşünüyor ve bir faydası olmayacağını ifade ediyor. Fatih Terim bu yüzden galibiyetin parolasını sabır ve disiplin olarak belirledi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya