SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Galatasaray'ın en büyük şansı: Muslera ve Falcao'

FUTBOL | 12.03.2020 22:11

Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, Asist Analiz'deki Derbi Özel programında sarı-kırmızılıların en büyük şansının Muslera ve Falcao olduğunu söyledi.

'Galatasaray'ın en büyük şansı: Muslera ve Falcao'

Tüm dünyada ana gündem maddesi olan koronavirüs, soyal yaşamımızı etkilediği gibi spor kamuoyunu da etkiliyor...

İtalya, İspanya, Hollanda, Portekiz, Belçika, İsviçre, Avusturya, Danimarka, İrlanda, Slovenya ve Çekya gibi ülkeler futbol faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Dünyanın en büyük organizasyonlarından birisi olan NBA de sezonu askıya alıp 30 günlük bir ara vermenin daha doğru olacağına karar verdi.

GALATASARAY-BEŞİKTAŞ DERBİSi SEYİRCİSİZ OYNANACAK

Euroleague ve FIBA da benzer karaklar alıp organizasyonlarını askıya aldı. Spor dünyası ivedi şekilde bu kararları alırken TFF'nin ne yapacağı merakla bekleniyordu. Hafta sonu oynanacak Galatasaray-Beşiktaş derbisi ve tüm liglerdeki karşılaşmaların seyircili mi seyircisiz mi oynanacağına dair açıklama yetkili ağızdan geldi.

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, ülkede devam eden spor müsabakalarının seyircisiz oynanacağını açıkladı. Gelelim Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak karşılaşmaya... Zirve mücadelesini yakından ilgilendiren karşılaşma öncesinde; sarı-kırmızılılar, ezeli rakibimi devirip iddiasını artımak isterken Kara Kartal da yeniden potaya girmenin hesaplarını yapıyor.

"FALCAO'NUN ÜST DÜZEY PERFORMANSLARINA HAZIR OLUN"

Asist Analiz olarak derbinin nabzının Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar ile Beşiktaş muhabiri Kartal Yiğit'in önderliğinde tuttuk.

Milliyet Gazetesi'nin acar muhabiri Nevzat Dindar, Asist Analiz TV'deki Derbi Özel programında; Radamel Falcao ve Fernando Muslera isimleri üzerinde durdu. Güney Amerikalı yıldızların derbide kilit rol oynayacağını belirten Dindar, "Kolombiyalı sakatlık problemleri yaşadı.

"SARI-KIRMIZILILAR İÇİN MUSLERA VE FALCAO BÜYÜK ŞANS"

Bu yüzden istenilen düzeye gelemedi. Sakatlık olmadığı sürece Radamel Falcao'nun üst düzey performanslarına hazırlıklı olalım... Kimse için de sürpriz olmasın. Hatta daha fazlasını da vermek zorunda. Sarı-kırmızılı taraftarlar, ondan Şampiyonlar Ligi seviyesinde de bu tip golller bekliyor. O yüzden Falcao'nun fiziksel açıdan iyi duruma gelmesi; Galatasaray açısında son derece önemli.

Bu final periyodunda, Galatasaray'ın en büyük şansı; Fernando Muslera gibi çok iyi bir kalecisi ile Radamel Falcao gibi çok önemli bir golcüsünün olması" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya