SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'ın transferdeki bütün planı hazır!

FUTBOL | 28.08.2021 13:39

Galatasaray'da transfer operasyonu 31 Ağustos'tan sonraya bırakıldı. Ancak o tarihe kadar büyük bir planlama yürütülecek!

Galatasaray'ın transferdeki bütün planı hazır!

Galatasaray’da transferde hareketli saatler yaşanıyor. Avrupa’da 31 Ağustos’ta bitecek olan transfer döneminden sonra Türkiye’de Galatasaray ve Fenerbahçe başta olmak üzere birçok kulübün takımlarına takviye yapması bekleniyor. Özellikle 31 Ağustos’tan sonraya plan çizen sarı-kırmızılılar, 8 Eylül’e kadar eksiklerini bu süreçte gidermeli hedefliyor.  

Cimbom, öncelikle elinden oyuncu çıkarmak zorunda olduğu gerçeğiyle yine yüzleşti. Morutan’a lisans çıkarabilmek için Sekidika’yı Leuven’e kiralayan Aslan, şimdi de Babel ve Falcao’yu takımdan göndermek üzere olduğu öğrenildi.

UEFA’YA LİSTE BİLDİRİMİ ÇOK ÖNEMLİ

Sarı-kırmızılıların önem verdiği bir diğer nokta ise UEFA’a yapılacak olan liste bildirimi… 2 Eylül’ü 3 Eylül’e bağlayan gece saat 01.00’e kadar Galatasaray, UEFA’ya bildirimini yapabilecek. Bu nedenle 1-2 Eylül transferde çok kritik bir öneme sahip Galatasaray ve diğer takımlar için…

GEDSON’UN ALTERNATİFİ HAZIR

Orta saha için Gedson Fernandes ısrarını sürdüren Galatasaray’ın B planının da hazır olduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, Portekizli yıldızı kadrosuna katamadığı takdirde Abdou Harroui’yi transfer edecek. Kulübü Sparta Rotterdam ile resmi görüşmelere başlayan Galatasaray, oyuncunun transferini 3 milyon Euro civarında bitirmeyi hedefliyor.

İLHAN TÜYSÜZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya