SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Radamel Falcao: "Artık kariyerimin sonundayım!"

FUTBOL | 08.10.2020 20:39

Galatasaray'ın dünyaca ünlü golcüsü Radamel Falcao, milli takım kampında açıklamalarda bulundu.

Radamel Falcao: "Artık kariyerimin sonundayım!"

Galatasaray'ın dünyaca ünlü golcüsü Radamel Falcao, milli takım kampında gazetecilerin sorularını yanıtladı. 2022 Dünya Kupası Güney Afrika Elemeleri'nde Venezula ile karşılaşacakları mücadele öncesinde basın mensuplarının karşısına geçen 34 yaşındaki santrfor artık kariyerinin son döneminde olduğunu vurgularken şunları kaydetti:

"Edindiğim tecrübelerle futbolun farklı yönlerini öğrendim. Futbol anlamında artık daha komple bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Milli takım kariyerime başladığımda dördüncü kez Dünya Kupası elemesi oynamayı hayal edemezdim. Kariyerimin sonuna geldiğimin bilinciyle futbolun tadını sonuna kadar çıkarmaya ve tüm Kolombiyalıları aynı sevgiyle temsil etmeye çalışıyorum.

Modern futbolda hücum bölgesinde hareket etmek zorundasınız. Ben de kendimi başka bir forvetle oynarken daha rahat hissediyorum. Böylece birbirimizin hareketlerinden faydalanabiliyoruz. Duruma göre daha efektif bir performans sergileyebilirim. Ancak bugün kendimi sisteme ayak uydurma noktasında daha komple bir futbolcu olarak görüyorum."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya