SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gaziantep FK’nın yeni başkanı Cevdet Akınal!

FUTBOL | 25.05.2021 17:54

Gaziantep FK’da Mehmet Büyükekşi, başkanlık görevini Cevdet Akınal’a devretti.

Gaziantep FK’nın yeni başkanı Cevdet Akınal!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü'nde Mehmet Büyükekşi, yapılan yönetim kurulu toplantısıyla birlikte başkanlık görevini Cevdet Akınal'a devretti.

Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde düzenlenen törende Mehmet Büyükekşi, görev sürecindeki yönetim kurulu ile camiaya ve şehrin ileri gelenlerine teşekkür etti. Büyükekşi, kulübün yeni yönetimine ise başarılar diledi ve desteğini sürdüreceğini belirtti.

Kulübün yeni başkanı Cevdet Akınal ise şunları söyledi:

"Beraber yol arkadaşlığı yaptığımız yönetim kurulu arkadaşlarımızdan, Sayın Mehmet Büyükekşi’den bugün itibari ile bayrağı biz devralıyoruz. İki yıl içerisinde ciddi fedakârlıklarda bulunuldu, bu konuda tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza ve Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte de yeni yönetimimizle birlikte aldığımız bu görevi, şehrin tüm değerleriyle birlikte daha ne kadar yükseltebiliriz diye çalışmalar yapacağız. Bu takım burada bulunanların değil, tüm Gaziantep şehrinin takımıdır. Birlik olacağız, beraber olacağız ve Gaziantep’in kazanması için uğraşacağız.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya