SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Taylan Antalyalı transferine hukuki takip!

FUTBOL | 08.09.2019 11:10

Taylan Antalyalı transferine hukuki takip!

Gençlerbirliği, Taylan Antalyalı transferini yakından takip ediyor...

Gençlerbirliği'nden yapılan bildiride, Taylan Antalyalı'nın transfer sürecinin ilk günden itibaren titizlikle araştırıldığı ve takip edildiği açıklandı.

24 yaşındaki başarılı oyuncunun, daha sonraki transferden pay anlaşması ile birlikte BB Erzurumspor'a gönderildiği söylenirken,"Taylan Antalyalı, doğrudan onursal başkanımız İlhan Cavcav'ın Bucaspor'dan, dönemin şartlarına göre iyi bir para ile kulübümüze kazandırdığı genç bir futbolcuydu. İleride başaracağı şeyleri bilmemize ve yeteneklerine güvenmemize rağmen, o dönemmaalesef istediğimiz katkıyı alamadık fakat Taylan'daki ışığın bildiğimiz için Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a verirken, sözleşmeye 'yüzde 40 sonraki satıştan pay' maddesi ekledik. Büyükşehir Belediye Erzurumspor da bunu onayladı fakat şu anda Taylan Antalyalı'nın Galatasaray'a transferinde bir bedel ödenmemesi gibi bir durum ortaya çıktı. Bonservis bedeli fakat büyük imza parası ise herkesin dilinde dolaşıyor..."açıklamaları yapıldı.

İki değerli kulübün (Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray) ve yöneticilerinin, imza bedeli adı sayesinde kulübümüze bonservis ücreti vermemek isteğiyle bu şekilde bir yola girdiklerine ihtimal verilmediği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya