SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, finali İstanbul'un Fethi'ne denk getirdi

FUTBOL | 02.07.2020 11:40

UEFA'nın gelecek sezon Şampiyonlar Ligi Final tarihi için 29 Mayıs'ı belirlemesinde Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun etkili olduğu ortaya çıktı.

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, finali İstanbul'un Fethi'ne denk getirdi

UEFA, 2020-2021 sezonu Şampiyonlar Ligi maç takvimini açıkladı. Pandemi nedeniyle İstanbul’da yapılacak olan finalin 1 yıl ertelenmesinin ardından yeni sezona dair maç takvimi açıklandı.

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’nin de 29 Mayıs 2021 tarihinde İstanbul’un ev sahipliğinde İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacağı duyuruldu.

“Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, devrede”

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nun 29 Mayıs tarihi için büyük bir çaba verdiği ortaya çıktı. Sayın Kasapoğlu, bu sene İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali’nin gelecek seneye ertelenmesinden itibaren UEFA yetkilileriyle görüşmeler gerçekleştirdi. Bu görüşmelerde İstanbul’un Fethi olan 29 Mayıs tarihi için büyük çaba veren Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu; çabalarının sonucunu aldı ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi Finali’nin 29 Mayıs 2021’de oynanması kesinleşti.

İLHAN TÜYSÜZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya