SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Gennaro Gattuso garsonu dövüyordu

FUTBOL | 12.02.2020 10:33

İtalyanların hırçın çocuğu olarak nam salan Gennaro Gattuso, Napoli'de bir restoranda yemek yediği sırada garsonu dövmesine ramak kaldığı anlar böyle yansıdı.

Gennaro Gattuso garsonu dövüyordu

İtalyanların hırçın çocuğu olarak bilinen Gennaro Gattuso, futbolculuğundaki kavgacı kişiliğiyle nam salmıştı. Öyle ki; antrenörülük kariyerinin de futbolculuğundan aşağı kalır olmadığını Pisa'yı çalıştırırken kanıtlamıştı. Yardımcı antrenörünü tokatlayan 42 yaşındaki teknik adam, hırçın kişiliğini yedek kulübesinde de devam ettireceğinin sinyallerini verdi.

Gennaro Gattuso, her ne kadar kavgacı kişiliğiyle anılsa da o da şakalandı... Napoli'de bir restoranda yakın dostlarıyla yemek yiyen İtalyan teknik adam, garsonların şakasına maruz kaldı. Yemeğin ardından kahve servisine geçildi. Garson, ülkemizde çaydanlık şakası olarak viral haline gelen şakayı kahve üzerinden yaptı.

GARSON'U DÖVMEYE RAMAK KALDI

Garson, kahveyi servis ederken fincanı Gattuso'nun üzerine bıraktı. İtalyan çalışltırıcı refleks olarak garsona vurmaya yeltendi ve olanlar oldu. Başta; Gattuso ve masadaki herkes kahkalara boğuldu. Garson iyi yırttı. Bu video sosyal medyada viral haline geldi.

Futbolculuğunda başarılı bir kariyeri bırakan İtalyan teknik adamın antrenörlüğe geçişi Sion'da başladı.

İsviçre ekibinde oyuncu-antrenörlük yaparak teknik adamlığa geçiş yapan 42 yaşındaki çalıştırıcı, Palermo, OFI Girit, Pisa, Milan'ı çalıştırdı. Sezon başında takımsız olan Gattuso, 11 Aralık 2019'da Napoli'nin başına geçti. 15. haftada takımın başına gelen İtalyan çalıştırıcı, Maviler ile çıktığı 8 maçta; 3 galibiyet ve 5 yenilgi aldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya