SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ghezzal transferine başkan el koydu!

FUTBOL | 08.07.2021 09:03

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi, bugün Ghezzal'ın menajeri ile görüşüp transferi bir sonuca bağlamak istiyor.

Ghezzal transferine başkan el koydu!

Beşiktaş’ta Gökhan Töre, Necip Uysal, Atiba ve Utku’ya attırılan imzalardan sonra taraftarı tatmin edecek yabancı transferleri de yolda… Özellikle Ghezzal konusunda sabırsız olan siyah-beyazlı taraftarlara Galatasaray’dan kötü haber gelmişti. Ancak Cezayirli oyuncu transferinde son sözü başkan Ahmet Nur Çebi söylemeye hazırlanıyor.

Spor Gecesi Digital yorumcusu Gökhan Dinç’in haberine göre; Beşiktaş’ta Ghezzal görüşmelerinde olağanüstü hal ilan edildi. Başkan Ahmet Nur Çebi, bugün öğle saatlerinde Ghezzal’ın menajeriyle masaya oturacak. Kara Kartal’ın son teklifini Cezayirli yıldızın menajerine iletecek olan Çebi, bu işi bugün sonlandırmayı planlıyor.

Bilindiği gibi Ghezzal transferinde Galatasaray’ın da masaya oturmasıyla birlikte işler farklı bir hal almıştı. Babasının Beşiktaş’ta oynayacak sözlerini de yalanlayan Ghezzal’ın Instagram profilinden Beşiktaş yazısını da kaldırması dikkat çekti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya