SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gigi Becali'den Fatih Terim'e Olimpiu Morutan çağrısı!

FUTBOL | 16.08.2021 17:24

Steaua Bükreş'in sahibi George Becali, Olimpiu Morutan transferi için Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e çağrıda bulundu.

Gigi Becali'den Fatih Terim'e Olimpiu Morutan çağrısı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Steaua Bükreş'te forma giyen Olimpiu Morutan ile ilgilendiklerini doğrulamış ancak başkan Burak Elmas bu transferin gerçekleşmeyeceğini söylemişti. Rumen kulübünün sahibi olan George Becali ise Pro X televizyonuna verdiği demeçte 22 yaşındaki ofansif orta sahanın alınması için Sarı Kırmızlılar'a çağrıda bulunurken şunları söyledi:

"Değişiklikler konusunda hatalıydım. Bir şekilde futbol oynayan Darius Olaru'nun yerine futbolcu olmayan birini koydum. Kendisi artık futbolcu değil. Fatih Terim, Olimpiu Morutan için 3 milyon euro istediğimi bilsin. 10 milyon euro istemiştim, doğru. Ancak şimdi 3 milyon euro istiyorum. Bu, Morutan'ın gerçek değeri. Geçmişte yaşananlar yanlıştı. Eğer üç-dört maç böyle oynuyorsa onun gerçek değeri söylediğim gibidir. Kendisiyle konuştuğumda bana 'Gigi Amca, şimdi ne yapacağımı gör.' demişti. Dün gece ise son topun arkasından saklanıyordu."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya