SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Giorgio Chiellini 'Vidal'arı iyice gevşetti

FUTBOL | 15.05.2020 17:00

Giorgio Chiellini, otobiyografisinde eski takım arkadaşlarına sallamaya devam ediyor. Chiellini, Felipe Melo'nun ardından Arturo Vidal'i de boş geçmedi.

Giorgio Chiellini 'Vidal'arı iyice gevşetti

Juventus'un deneyimli savunma oyuncusu Giorgio Chiellini, otobiyografisinde eski takım arkadaşlarına sallamaya devam ediyor. Kitabında Felipe Melo hakkında sert ifadeler kullanmaktan geri durmayan 35'lik defans oyuncusu, eski takım arkadaşı Arturo Vidal'i de es geçmedi.

2011-15 yılları arasında Juventus'ta birlikte forma giydiği Şilili'nin zayıf karnının alkol olduğunu açıkladı. Vidal soluğu ne zaman dışarıda alsa tesislere sarhoş dönerdi diyen Chiellini, "Arturo ne zaman dışarı çıksa; olması gerektiğinden fazla alkol alıp tesislere şarhoş dönerdi. Alkol, herkesin zayıf noktası olabilir ancak bu durum Arturo Vidal'de başka bir boyut kazanmıştı.

"ALKOL; ARTURO VIDAL'İN ZAYIF KARNIYDI"

Zayıflıklar insan doğasının bir parçasıdır ve bunun bazı sonuçları olur. Arturo'nun da zayıf noktası alkoldü ve bu durum bazen başına işler açıyordu. Gece hayatına düşkündü ve bunu bir türlü aşamadı. Vidal ne yazık ki bir dönem birlikte oynadığım Paolo Montero'yu hatırlatırdı bana. Paolo da aynı Şilili gibi gecelerin kralıydı.

Hatta bir keresinde Luciano Moggi, Uruguaylı'ya; "Paolo akşamları lütfen dışarıda kalmayı bırak tesislere dön" demişti. Arturo da aynı onun gibi...

"SARHOŞTU VE SAHADA ESNEYİP DURUYORDU"

Bir keresinde ABD turundaydık. Tüm takıma izin verildi, Miami'de bir eğlence mekanına gittik. Ertesi gün idman olduğundan ben kulüpten erkenden ayrıldım. Ertesi sabah; sahada toplandık ancak Vidal piyasada yoktu. Yatakta uyuya kalmıştı; Antonio Conte, apar topar sahaya getirilmesini söyledi.

Takıma yeni meteryaller dağıtılmıştı. Hepimiz siyah giyinmiştik ancak Vidal pembeler içinde geldi. Arturo hala sarhoştu... Durmadan esniyor ve önünden geçen topu fark edemiyordu. Conte de idmanın bitmesini beklemeden Şilili'yi sahadan göndermişti" ifadelerini kullandı.

FELIPE MELO'YA ÇÜRÜK ELMA DEMİŞTİ

Felipe Melo'ya da yer veren deneyimli oyuncu, Sambacı'yı da topa tutmuştu: "Felipe, en kötünün de kötüsüydü! Saygısız insanlara tahammül edemiyorum. Sürekli kavga halindeydik... Maro Balotelli'den bile daha kötüydü. Gerçekten beterin beteriydi. O, takımdaki çürük elmaydı."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya