SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Givanni Sio: Kanser iddiaları gerçeği yansıtmıyor!

FUTBOL | 23.02.2021 20:39

Gençlerbirliği forması giyen Giovanni Sio, kanser olduğu iddialarına yanıt vererek, bu durumun söylentiden ibaret olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Givanni Sio: Kanser iddiaları gerçeği yansıtmıyor!

Gençlerbirliği forması giyen Giovanni Sio’nun kan değerlerinde normal olmayan bulgulara rastlandığı için özellikle sosyal medyada kanser olduğuna dair haberler yapılmıştı. Bunun üzerine yapılan araştırmalarda  oyuncunun kanser olmadığı belirtildi.

31 yaşındaki forvetin kanser olmadığı anlaşılırken, tetkiklerinin ayrıntılı inceleneceği, farklı bir bulguya rastlanmazsa 1 ay dinlendikten sonra takıma katılacağı ifade edildi. Şu an evinde istirahat eden Sio da bir açıklama yaparak, kendisinin bir ailesinin olduğunu, bu durumdan çok etkilendiklerini ve kanser olmadığını söyledi. Astım olduğunu ifade eden ve kan değerlerinin incelendiğini söyleyen Sio, bir ay dinlendikten sonra takımla çalışmalara başlayacağını da söyledi.

FESİH İDDİALARI DA ASILSIZ ÇIKTI

Bu arada sahalardan uzun süre ayrı kalacak olan Fildişili futbolcunun sözleşmesinin feshedileceğine dair iddialara karşılık kırmızı siyahlı yönetimden yanıt geldi ve böyle bir durumun olmadığı belirtildi. Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) sorularını yanıtlayan kulüp genel menajeri Cem Onuk, "Kural olarak da bu mümkün değil. Sağlık problemlerinde sürenin 6 ay gibi daha uzun olması durumunda bu yola karşılıklı konuşarak başvurulabilir. Kaldı ki biz şu anda futbolcumuzun bir an önce sağlığına kavuşmasından başka bir düşünceye sahip değiliz" açıklamasında bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya