SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Givanni Sio’nun kan değerlerinde sorun çıktı!

FUTBOL | 21.02.2021 16:15

Gençlerbirliği, Giovanni Sio’nun yapılan testlerde kan değerlerinde futbol oynamasına ve antrenman yapmasına engel olacak sonuçlar çıktığını açıkladı.

Givanni Sio’nun kan değerlerinde sorun çıktı!

Gençlerbirliği Kulübü, Giovanni Sio'nun yapılan tetkiklerinde bazı kan değerlerinde standart dışı sonuçlar saptandığını belirterek, futbolcunun bu süreçte antrenmana çıkmasının sakıncalı olacağını bildirdi. Bu noktada, oyuncunun uzun bir süre sahalardan uzak kalması ve tedavi sürecinin devam etmesi bekleniyor.

Kulüpten yapılan açıklama ise şu şekilde:

"İttifak Holding Konyaspor maçı sonrası rahatsızlanan sporcumuz Giovanni Sio‘nun Ankara Acıbadem Hastanesi’nde yapılan tetkiklerinde bazı kan değerlerinde standart dışı değerler saptanmıştır.

Ankara Acıbadem Hastanesi’ndeki uzman doktorlar tarafından kulübümüze “konsültasyonlar sonucunda teşhis için daha ileri tetkikler gerektiği ve futbolcunun bu süreçte antrenmana çıkmasının sakıncalı olabileceği” yönünde görüş bildirilmiştir.

Bu süreçte Ankara’da bulunan futbolcumuzun sağlık durumuyla ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya