SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

VİDEO

Gökhan Çıra'dan Fatih Terim'e: Mafya mısın?

FUTBOL | 18.12.2019 00:30

Gökhan Çıra'dan Fatih Terim'e: Mafya mısın?

FATİH TERİM
İlk maçtan sonra, ikinci maçı daha ciddiye aldık. Dolayısıyla bugün bize ne lazımsa onu alabilirdik. Açıkçası bize yakışanı yaptık. Ciddiye aldığımız her maç bu ve buna benzer biter. İlk yarı itibariyla 10 tane falan pozisyona girildi. 7-8 tanesi sağ taraftandı. Feghouli'nin ve Falcao'nun performansından memnunum ama daha fazla şeyler bekliyorum. Bizim altyapıda oynamış Gökhan, merak ettim. Geçen hafta fıtık ameliyatı olmuş tebrik ederim, çabucak dönmüş. Maçtan sonra biraz hareketlilik oldu. İçeride de dışarıda da Galatasaray takımı bir bütündür. Yakışanı yapar!

GÖKHAN ÇIRA
Tuzlasporlu Gökhan Çıra'nın maçtan sonraki beyanatları şu şekilde:
Kafamı yaran Fatih Terim'in ekibinden biriydi. Muslera zaten maç bitimine doğru laf atıyordu. Geldi yanıma küfür etmeye başladı. Fatih Terim maçtan önce geldi 'sen Gökhan mısın' diyor. Mafya mısın sen?
2-0 Fatih Terim'i yendik diye napacaktım? Siz gidin PSG'yi yenin, Real Madrid'e karşı böyle oynayın. O adamın ismini bilmiyorum, kafa atanın. Terim'in ekibinden olmasa asla sahaya giremezdi. Terim'in ekibinden biri geldi kafa attı onun da kafası yarıldı, çıkarken bakarsınız.

Gökhan Çıra sosyal medya hesabından da bir video paylaştı ve hedefinde yine Fatih Terim vardı...
İşte Çıra'nın sosyal medya paylaşımında söyledikleri:

"Biz ne büyük bir kulüpmüşüz ki Fatih Terim'i bu maça odaklamışız. Yöneticisi, futbolcusu gelip bana kafa atıyor. Kendi de futbolun mafyası olduğu için bir şey demiyorum. Kendisi de gelip benim yardımcı hocama 'Gökhan Çıra sen misin' diyor. Evet benim, nerelerde olduğum her zaman belli!
Galatasaray'ın rakibi asla Tuzlaspor değil. Eğer büyüklüğü göstermek istiyorsanız, o gruptan çıkarak gösterecektiniz. Bizi de rezil etmeyecektiniz, Türkiye'yi...
2-0 yenmişiz, ne yapayım, ağlayayım mı?"

Resim

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya