SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gökhan Gönül’ün alacağı maaş belli oldu!

FUTBOL | 24.07.2020 16:03

Fenerbahçe'ye transfer olan Gökhan Gönül'ün alacağı maaş da belli oldu. Deneyimli sağ bek, sarı-lacivertlilerden 1 milyon Euro kazanacak.

Gökhan Gönül’ün alacağı maaş belli oldu!

Emre Belözoğlu önderliğinde transferde yerli oyuncular üzerindeki hakimiyetini sürdürmeye devam eden Fenerbahçe’de, Mert Hakan’dan sonra ikinci hamle Gökhan Gönül oldu.

İlk olarak AsistAnaliz tarafından duyurulan Emre Belözoğlu ve Gökhan Gönül görüşmesinde detaylar bir bir ortaya çıkıyor. Kadronun yaş ortalamasını düşürmeyi ve bununla birlikte de yüksek maaş alan futbolculardan indirim bekleyen Beşiktaş Yönetimi, bu fedakârlığa yanaşmayan futbolcularla yollarını ayırmaya devam ediyor.

“Çebi mesajı vermişti”

22 Temmuz Çarşamba günü AsistAnaliz’e konuşan başkan Ahmet Nur Çebi: ‘’Hepsiyle yola devam etmek istiyorum ancak benim verdiğimle. Hepsini istiyorum, seviyorum ancak benim bütçemle. Yoksa yolları açık olsun.’’ bu ifadeleri kullanmıştı.

“İşte detaylar…”

Asist Analiz’den İlke Cancanoğlu’nun ulaştığı bilgilere göre, Beşiktaş’ın Gökhan Gönül için ilk önerdiği teklif 1 yıllık 800 bin Euro ücret iken; sonrasında bu ücretin 900 bin Euro’ya çıktığı Fenerbahçe’nin ise 1 senesi opsiyonlu olmak üzere 1+1 yıldan 1 milyon Euro + bonuslar teklif ettiği; önümüzdeki sezon 25 maça çıktığı takdirde de bu opsiyonun devreye gireceği öğrenildi.

İLKE CANCANOĞLU / ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya