SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gökhan Töre, Beşiktaş'tan cevap bekliyor

FUTBOL | 27.08.2020 19:56

Beşiktaş’a geri dönerek tekrar siyah-beyazlı formayı giymek isteyen Gökhan Töre, Beşiktaş'tan gelecek olan cevabı bekliyor.

Gökhan Töre, Beşiktaş'tan cevap bekliyor

Beşiktaş’a geri dönerek tekrar siyah-beyazlı formayı giymek isteyen Gökhan Töre, Beşiktaş'tan gelecek olan cevabı bekliyor. 

GÖKHAN TÖRE CEVAP BEKLİYOR

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta gündemde yer alan Gökhan Töre için Sergen Yalçın’ın kararı bekleniyor. 47 yaşındaki teknik adam ile bir kez daha görüşecek olan Beşiktaş Yönetimi çıkacak olan karara göre Gökhan Töre’ye cevap verecek. Yeniden Beşiktaş forması giymek isteyen 28 yaşındaki futbolcu ise siyah-beyazlılardan kendisine cevap gelene kadar başka bir takımla görüşme yapmayacak. 

BEŞİKTAŞ BONSERVİS ÖDEMEK İSTEMİYOR

Gökhan Töre için Sergen Yalçın’ın kararını bekleyen Beşiktaş Yönetimi bu transferin gerçekleşmesi durumunda bonservis bedeli ödemek istemiyor. Yeni Malatyaspor ise bonservis ödemeye sıcak bakmayan Beşiktaş’tan Umut Nayir ve Tyler Boyd’u istedi. Siyah-beyazlılar bu teklife olumlu bakıyor. 

ADİL GEVREK, GÖKHAN’IN TAKIMDA KALMAK İSTEMEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Gökhan Töre’nin Beşiktaş’a geri dönmek istediğini söylemişti. Adil Gevrek “Gökhan’ın Beşiktaş’a gitmek istediğini biliyoruz. Sergen hoca ile de konuştum. Hocanın da onu istediğini biliyoruz. Fakat şu ana kadar herhangi bir teklif gelmedi. Konuşulduğunu ve ilgi gösterildiğini biliyoruz. Malatya’da çok iyi işler yaptı. Beşiktaş eski takımı, gidebilir normal karşılıyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya