SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Göksel Gümüşdağ: Maçtan çok hakem öne çıktı!

FUTBOL | 23.12.2020 21:59

Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe mücadelesinin ardından yaptığı açıklamalarda maçın hakemine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

Göksel Gümüşdağ: Maçtan çok hakem öne çıktı!

Medipol Başakşehir, Fenerbahçe’ye konuk olduğu mücadeleden 4-1 gibi farklı bir skor ile mağlup ayrıldı. Başkan Göksel Gümüşdağ ise, mağlubiyetin ana sebebinin maçın hakemi Bahattin Şimşek olduğunu söyledi.

Göksel Gümüşdağ, Gustavo’ya verilecek direkt kırmızı kartı çıkarmadı hakem. Maç boyu Caner’e bir kart çıkaramıyor. Caner’in sicilini de biliyoruz. İrfan Can olunca kart çıkartıyor. Rafael değmiyor bile. Ona da iki tane kart gösteriyor Sitemimiz Fenerbahçe’ye değil. Hakem maalesef bu maçı kaldırabilecek bir hakem değil.” sözleri ile tepkisini dile getirdi.

Gümüşdağ, “Bu lig bu şekilde nasıl biter? Ben merak ediyorum. Bahattin Şimşek’in biraz vicdanı varsa, kendisini şahsiyetli buluyorsa bu gece uyku uyuyabileceğinin düşünmüyorum.” ifadelerini de kullandı

“Bu kadar stresli bir maça seviyesi bu kadar düşük hakem verilmemeli. Bahattin Şimşek’ten hakem olmaz. Bu hakem herhalde bundan sonra maç da almayacak.” diyen Göksel Gümüşdağ, maçın hakeminin performansını sert sözlerle eleştirdi. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya