SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Göksel Gümüşdağ: Visca ve İrfan Can için teklif almadık!

FUTBOL | 01.10.2020 10:38

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Visca ve İrfan Can için yazılı veya sözlü teklif almadıklarını açıkladı.

Göksel Gümüşdağ: Visca ve İrfan Can için teklif almadık!

Son şampiyon Başakşehir, Süper Lig’in ilk 3 haftasındaki tüm mücadelelerden mağlubiyet ile ayrılmış ve beklenmedik bir başlangıca imza atmıştı. En az takımının kötü gidişatı kadar yıldız oyuncularının başka kulüplere transfer olacağı haberlerinin de gündemi meşgul etmesinin ardından konuşan Başkan Göksel Gümüşdağ bu konulara açıklık getirdi.

Milliyet’ten Attila Gökçe’nin haberine göre; Takımın geçtiğimiz sezonlardaki başarısından ötürü birçok oyuncusunun başka kulüpler tarafından transfer edilmek istendiğini söyleyen Göksel Gümüşdağ, son dönemde çıkan haberlerin ise gerçek dışı olduğunu söyledi. Gümüşdağ, “Haberlere bakacak olursak Visca ve İrfan Can bizden ayrılıyormuş, gülüyorum; takas pazarlıkları, Visca’ya karşılık iki futbolcunun önerildiği söyleniyor, şaşırıyorum. Çünkü bunlar gerçek değil. Ne yazılı ne sözlü teklif almadık” şeklinde konuştu.

Öte yandan Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk ise, kötü gidişatın ana sebeplerini oyuncuların yorgun olması ve rakiplerinin şampiyonu yenme motivasyonuna karşılık veremedikleri olarak yorumladı. Buruk, kötü başlangıca rağmen bu hataları telafi edebileceklerini ve sezonun çok uzun olduğunu söyledi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya