SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Götze'den olay hareket! Leopar desenli elbise giydi

FUTBOL | 10.03.2020 17:10

Mario Götze, eşi Ann-Kathrin ile birlikte Tik Tok videosu çekti, olay oldu. Videoya t-shirt ile başlayan yıldız, sonunda leopar desenli elbise giydi.

Götze'den olay hareket! Leopar desenli elbise giydi

Borussia Dortmund'un yıldız oyuncusu Mario Götze, ülkesi Almanya'da olay yaratan işlere imza atmaya devam ediyor. Eşi Ann-Kathrin Götze ile birlikte sosyal medya projesine imza atan yıldız oyuncu, gündemden düşmüyor.

Biri kamplarda diğeri de çekimlerde yer alan çift, birbirlerine zaman ayıramamaktan yana oldukça şikayetçi... Bu durumdan yakınan ve en azından bir günlerini birbirlerine ayırma kararı alan Götze çifti, 'Ann-Kathrin ile Mario bir günleri böyle geçiriyor' adlı bir video paylaşımında bulunmuştu.

30 yaşındaki model, Dortmund'un yıldız oyuncusunun da kendisinin de iş hayatının yoğunluğuna dikkat çekip, "Mario'nun da benim de 1 günlük iznimiz var. Çok nadiren izinlerimiz çakışıyor. Neredeyse dışarı bile çıkamıyoruz. Ancak bugün her şeyi yapmakta özgürüz"  ifadelerini kullandı.

Birlikte kısıtlı zaman geçirsek de her boş zamanımızda, Düsseldorf'a gidiyoruz diyen Ann-Kathrin, "Dortmund'da bu çok fazla seçeneğimiz yok" dedi. Birlikte zaman geçirememekten yana dertli olan Götze çifti, her anlarını doyasıya yaşıyor... Öyle ki; son dönemim trend uygulamalarından birisi olan Tik Tok'a sansasyonel bir video ile giriş yapıldı... Borussia Dortmund'lu yıldız, model sevgilisiyle yer aldığı videoyla sosyal medyayı salladı.

Ann-Kathrin, Instagram'da hikayesinden paylaştığı videoda; eşiyle elbiselerini değiştirdi ve sosyal medyada yer yerinden oynadı. T-shirt ile videoya başlayan 27 yaşındaki oyuncu, birden eşinin üzerindeki leoparlı elbiseyi giyiyor...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya