SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’den transfer açıklaması

FUTBOL | 21.01.2021 16:05

Göztepe'nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, Ünal Karaman ve transfer çalışmaları hakkında konuştu.

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’den transfer açıklaması

Mehmet Sepil, Adnan Süvari Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu. Ünal Karaman ile 3 gün görüştüklerini belirten Sepil, "Üç gün boyunca uzun saatler görüştük. Hocamızın düşüncelerini, bizim düşüncelerimizi, kısa ve uzun vadeli planlamalarda ne yapabileceğimizi konuştuk. Düşüncelerimizde bir fark olmadığını gördük." dedi. Mehmet Sepil, Ünal Karaman’ın sadece çalıştığı takımlarda değil, tüm Türkiye'de iz bıraktığını da söyledi. 

MEHMET SEPİL’DEN TRANSFER AÇIKLAMASI

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil ara transfer dönemiyle ilgili de konuştu. Başkan Sepil, "Türk futbolunda yeni bir olay çıktı, transfer limiti olarak tanımlanan şeyle iki yıldır tanıştık. Bunun amacı şuydu, nefsine hakim olamayan takımlara nefsine hakim olmayı öğretmek. Uygulamaya baktığımızda acaba hangi takımlar zorluk içinde yaşıyor. Bence şu an istediği sonucu alamadı bu iş. Bir sürü itirazlarda bulunuyoruz federasyona. Göztepe'ye tanınan limitler içerisinde elimizden gelen transferleri yapmaya çalışacağız. Birileri gidecek, birileri gelecek ki biz o limitin içinde kalabilelim. Guilherme ile yollarımız ayrıldı, bizim için talihsiz bir transferdi, istemediğimiz şekilde gelişti. Kendisi Çin'e gidecek. Mossoro ile görüşülüyor, onunla da kısa süre içinde yollar ayrılmış olacak. Gassama ile görüşüyoruz." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya