SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Göztepeli Leo Schwechlen, sözleşmesini tek taraflı feshetti

FUTBOL | 18.06.2020 12:12

Sezon başında Erzurumspor’dan Göztepe’ye transfer olan Leo Schwechlen, alacaklarını alamadığı gerekçesiyle kulübe sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini bildirdi.

Göztepeli Leo Schwechlen, sözleşmesini tek taraflı feshetti

Sezon başında BB Erzurumspor’dan İzmir ekibi Göztepe’ye transfer olan Fransız futbolcu Leo Schwechlen, sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

31 yaşındaki sol bek, mart, nisan ve mayıs aylarında ödemelerini alamadığı gerekçesiyle, böyle bir yola başvurduğunu kulüp yöneticilerine iletti. Göztepe ekibi, bu haksız fesih karşısında süreci yakından takip edeceğini açıkladı.

GÖZTEPE’DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Leo Schwechlen’in sözleşmesini feshettiğini açıklayan İzmir ekibi, “Oyuncumuz Leo Schwechlen kulübümüze yolladığı ihtarname ile sözleşmesini, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pandemi nedeniyle hayatın durduğu Mart, Nisan, Mayıs aylarının ödemelerinin yapılmadığı gerekçesiyle, tek taraflı olarak feshettiğini tarafımıza bildirmiştir.

Süreci yakından takip eden kulübümüzün bu haksız fesih karşısında hukuki haklarını arayacağını kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya