SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Guardiola'dan UEFA'ya: Manchester City, özür dilenmeyi hak ediyor

FUTBOL | 14.07.2020 21:00

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, UEFA tarafından verilen 2 yıllık cezanın CAS tarafından kaldırılmasını değerlendirdi.

Guardiola'dan UEFA'ya: Manchester City, özür dilenmeyi hak ediyor

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, UEFA tarafından verilen 2 yıllık Avrupa’dan men cezasının CAS tarafından kaldırılmasını değerlendirdi.

Basın toplantısı düzenleyen İspanyol teknik adam, Finansal Fair Play kurallarına uyulmadığı gerekçesiyle Manchester City'ye verilen cezanın haksız olduğunu ve CAS'ın bu hatayı düzelttiğini belirterek, "Bu karar sayesinde futbol için güzel bir gün oldu." dedi.

CAS'ın cezayı kaldırmasını eleştiren Jürgen Klopp ve Jose Mourinho'ya cevap veren Guardiola, "Jose ve diğer teknik adamlar, UEFA'nın verdiği cezadan kendilerinin de zarar gördüğünü anlamalı. Bu nedenle tüm teknik direktörlerden özür dilenmeli. Yanlış bir şey yapsaydık UEFA ve CAS zaten gerekeni yapardı ama hata yapmadık. Kendimizi savunduk ve doğru olan gerçekleşti. Manchester City, özür dilenmeyi hak ediyor." açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya