SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Güray Vural: Top elime değdi demedim

FUTBOL | 10.02.2020 17:23

Gaziantep FK'li Güray Vural'ın yaptığı açıklamada, “ ‘Top elime değdi, pozisyon penaltıydı’ şeklinde bir açıklama yaptığım iddia edildi. Şahsımın kesinlikle hiçbir kuruma veya kimseye böyle bir söylemi olmamıştır" dedi.

Güray Vural: Top elime değdi demedim

Gaziantep FK'li Güray Vural'ın yaptığı açıklamada, "Top elime değdi, pozisyon penaltıydı’ şeklinde bir açıklama yaptığım iddia edildi. Şahsımın kesinlikle hiçbir kuruma veya kimseye böyle bir söylemi olmamıştır." dedi.

"KARARI BEN DE ŞAŞKINLIKLA KARŞILADIM"

Gaziantep FK'de forma giyen deneyimli oyuncu, Beşiktaş’la oynanan maçın sonrasında, "Top elime değdi, pozisyon penaltıydı." şeklinde bir söyleminin olmadığını kaydetti.

31 yaşındaki futbolcu, Gaziantep kulübünün sosyal medya hesabından paylaşılan açıklamasında, şu ifadeleri kullandı; "Beşiktaş’la oynadığımız maç sonrası bir televizyon programında şahsım adına yapılan açıklamayı üzülerek izlemiş bulunmaktayım. Benim hakkımda 'Top elime değdi, pozisyon penaltıydı' şeklinde bir açıklama yaptığım iddia edildi. Şahsımın kesinlikle hiçbir kuruma veya kimseye böyle bir söylemi olmamıştır. Maç sırasında topun elime değdiğini en ufak şekilde hissetmemekle birlikte, hakemin VAR'a giderek verdiği kararı tüm Türkiye gibi ben de şaşkınlıkla karşıladım. Kararın yanlış olduğunu da hala düşünmekteyim." 

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya