SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Fenerbahçe için sonuna kadar savaşacağım'

FUTBOL | 11.09.2019 15:32

'Fenerbahçe için sonuna kadar savaşacağım'
Fenerbahçe'nin Marsilya'dan kadrosuna kattığı Luiz Gustavo sarı-lacivertli takım için sahada geri adım atmadan mücadele edeceğini söyledi. Futbol hayatının her döneminde sahada elinden gelenin en iyisini ortaya koyduğunu ve asla zorluklardan kaçmadığını belirten Brezilyalı futbolcu kulübün internet sitesine şu açıklamaları yaptı: 

'GELENEĞİN BİR PARÇASI OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM'

"Formayı hak etmek adına her zaman en üst mücadeleyi gösterdim. Bu kulübün büyüklüğünün farkındayım.

Fenerbahçe'de Gerson ile başlayan Alex ve Roberto Carlos gibi dünyaca ünlü isimlerin olduğu bir Brezilyalı geleneği var. Bunun bir parçası olmaktan dolayı mutluyum. Fenerbahçe için sahada geri adım atmadan, sarı-lacivertli renklerin başarısı için mücadele edeceğim. 

Taraftar ilgisi sahada gösterilen performansla kazanılıyor. Olduğum gibi biriyim, zorluklardan asla kaçmam. İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışırım.

'SAVAŞÇI KİMLİĞİM AİLEMDEN GELİYOR'

Savaşçı kimliğim ailemden geliyor. Kendimi hatırladığım günden bu yana bağımsız ve kendi ayakları üzerinde duran bir birey olmak istedim.

Ailemden ayrıldıktan ve annemi kaybettik sonra olgunlaştığımı söyleyebilirim. Her zaman iki seçeneğim olduğunu biliyordum. Ya pes edeceğim ya da içinde bulunduğum durumu göğüsleyeceğim. 

Hayat felsefem, hak etmediğim bir şeye sahip olmamaktır. Elde ettiğim şeyi hak etmek için çalışıyorum. O sebeple de sahada elimden gelenin en iyisini gösteriyorum. Bu benim için çok önemli. Kulübün ve taraftarların bana olan inancının karşılığını vermek için sahada mücadele eden biriyim. 

'LİDER KARAKTERLİ ÇOK OYUNCUMUZ VAR'

 

Fenerbahçe'nin lider karakterli birçok isme sahip. Hepimiz Fenerbahçe’nin hedefleri adına güzel bir karma oluşturuyoruz. Bu çok güzel, özel bir şey.

Önümüzdeki dönemde çıkacağımız maçlarda karşılaşacağımız iyi kötü her şeyde sahip olduğumuz takım ruhu ve lider konumundaki isimlerin önemi daha da ortaya çıkacak.

Deniz Türüç, Ozan Tufan, Vedat Muric'i milli takımda takip ediyorum, çok başarılılar, onlar adına çok mutluyum.

Futbola forvet olarak başladım. Bu nedenle gençliğinde  Bebeto, Romario ve Ronaldo'yu idol olarak aldım."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya