SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hakan Çalhanoğlu: Yarın her şeyimizi ortaya koyacağız!

FUTBOL | 10.06.2021 22:54

A Milli Takım’ımızın yıldız oyuncusu Hakan Çalhanoğlu, İtalya karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.

Hakan Çalhanoğlu: Yarın her şeyimizi ortaya koyacağız!

EURO 2020’nin açılışında yarın İtalya ile karşılaşacak olan A Milli Takım’da Hakan Çalhanoğlu, karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Hakan Çalhanoğlu, "İtalya'da olduğu için de benim için ayrı özel bir maç. Takım arkadaşlarıma karşı oynayacağım için mutluyum. Güzel bir maç olacak. Buraya kadar geldik, bugünü bekledik. Yarın sahaya çıkıp en iyi şekilde ülkemizi temsil edeceğiz. İnşallah puanla ayrılırız." ifadelerini kullandı ve karşılaşmanın İtalya’da oynanacak olmasının kendisi için taşıdığı özel anlama değindi.

"BİZİM DE KALİTELİ OYUNCULARIMIZ VAR"

Takım olarak hazır olduklarını vurgulayan Çalhanoğlu, “Onlar bize taktik anlayışlarından bahsetmediler. Biz de aynı şekilde kimseye bir şey söylemiyoruz. Yarın sahada her şeyimizi ortaya koyacağız. İtalya'yı iyi analiz ettik, hazırız. Onların kaliteli bir takıma sahip olduklarını biliyoruz. İyi oyuncuları var. Biz de buralara kolay gelmedik. Takım oyunuyla buraya geldik. Bizim de kaliteli oyuncularımız var. İnşallah yarın kazanırız. Biz de gün gün, maç maç bakarak ilerleyeceğiz." sözleri ile ise iki takımın da kaliteli oyunculara sahip olduğuna dikkat çekti.

“İNŞALLAH YARIN BURADAN PUANLA GİDEBİLİRİZ”

Çalhanoğlu, “İtalya'ya saygı duyuyoruz. Onların kalitelerini biliyoruz. Bizim de kendimize ait bir kalitemiz var. Buralara kolay gelmedik. Yarın kendi oyunumuzu oynadığımız zaman, korkmadan oynadığımız zaman güzel şeyler yapabiliriz. İnşallah yarın buradan puanla gidebiliriz.” şeklinde de konuşarak, A Milli Takım’ın kendi oyun tarzını sahaya yansıtması gerektiğini belirtti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya