SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hakan Kutlu'dan Oğulcan Çağlayan'a...

FUTBOL | 14.12.2020 10:04

Galatasaray'da gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Oğulcan Çağlayan hakkında konuşan Hakan Kutlu'dan eski oyuncusuna övgü dolu sözler!

Hakan Kutlu'dan Oğulcan Çağlayan'a...

Galatasaray’ın son dönemlerdeki yükselişinde payı olan Oğulcan Çağlayan, formayı kaptırmamak için Florya’da da canla başla çalışıyor. 24 yaşındaki oyuncunun eski hocası Hakan Kutlu, Sabah’a Oğulcan hakkında bilgiler verdi.

İşte Kutlu’nun o sözleri:

“Çok zor dönemde (2015-16 sezonu) Kayseri'nin başına geçmiştim. Daha ilk antrenmanda Oğulcan kendisini fark ettirdi. Sürekli ilk 11'de oynattım ve Kayseri'nin kümede kalmasında önemli rol oynadı. Uzun boylu oyuncuların adam eksiltme özelliği ve topla ilişkisi düşük olabilir ama Oğulcan (1.88 m) tam tersi çok yetenekli. Fizik kalitesi iyi ve gelişime çok açık. Sağ kenarda görev yapıyor ama santrforda da ihtiyaçları karşılayacak oyun bilgisine sahip. Ancak hâlâ Oğulcan Galatasaray’da yeteneklerinin tamamını göstermedi. Tek eksiği oyun içinde zaman zaman düşüşler yaşaması.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya