SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Halı saha eleştirilerine Yan'ARDA'ğ gibi patladı

FUTBOL | 11.03.2020 12:17

Halı sahada futbol oynadığı gerekçesiyle eleştiri bombardımanına tutulan Arda Turan, sessizliğini bozdu, yan'ARDA'ğ gibi patladı.

Halı saha eleştirilerine Yan'ARDA'ğ gibi patladı

Sosyal medyada halı sahada maç yaparken görüntüleri ortaya çıkan Arda Turan, kendisine yöneltilen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu... Devre arasında altyapısından yetiştiği Galatasaray'a transferi için Başakşehir ile yollarını ayırsa da halen Barcelona'nın kontratlı oyuncusu durumunda...

Halı saha görüntülerinin abartıldığını düşünen Arda, "Kariyerim boyunca halı sahada top oynadım. Yarın da öbür gün de oynayacağım. Yani hep oynadım oynayacağım... Bundan 5 yıl önce Acun Ağabeylerle yaptığım maçlar konuşuluyordu. Birçok futbolcu da bunu yapar. Ayak tenisi de oynar, halı saha maçı da yapar. Boş zamanlarımda oynuyorum yani. Bunda bir şey yok ki" ifadelerini kullandı.

33 yaşında olduğunu ve kendisini iyi hissettiğini savunan Arda, "Devam edeceğim. 33 yaşındayım... 3-5 sene daha futbol oynayabileceğimi düşünüyorum. Bunu Ahmet Ağabey (Bulut) ile de konuşuyoruz. Önemli olan doğru tercihi yapıp nerede oynamam gerektiğini bulmam.

Açıkçası son senelerde top oynamayı unuttum. Sevdiğim işi, mutlu olmayı unuttum. Çünkü o kadar çok futbol dışı konularla gündem oldum ki; bu beni yordu. Önceliğim; mutlu olabildiğim yerde futbol oynamak" ifadelerini kullandı.

Devre arasında Galatasaray'ın kapısından dönen Arda Turan, yeniden şartlar oluşursa; hiç düşünmeden hareket edeceğini söyledi. Konu Galatasaray ise gerisi teferruattır diyen 33 yaşındaki oyuncu, "Galatasaray dışındaki her konuyu eşimle, ailemle oturup maddi manevi konuşuruz. Ama Galatasaray olunca ne bir şart ne de bir şey düşünmedim, düşünmeyiz de.

Aslında takım iyi giderken herhangi bir şey söyleyip Galatasaray içinde bir polemik ya da bir gündem olsun istemiyorum. O yüzden bir gün gelişme olursa; hocam Fatih Terim ya da Galatasaray'ın başkanı çağırırsa gideriz. Çağırmazlarsa da her şey başımızın üstüne" ifadelerini kullandı.

Birçok transfer teklifi aldığını ifade eden Arda Turan, tercihini sezon sonunda yurt dışından yana kullanacağını söyledi. Daha zamanın olduğunu belirten 33 yaşındaki oyuncu, "Takımlar bir liglerini bitirsin de... Doğruyu bulmak önemli.

Çantamı alıp istediğim takıma gideyim gibi bir hava yok. Bir ailem var. Onları da düşünmek zorundayım. Beraber hareket etmek zorundayız" ifadelerini kullandı.

İnsanların kendisine destek verdiğini sanarken kıskanıldığını belirten Arda, "Çok başarılı oldum, işin özü bu. İnsanların kıskandığı bir seviyeye çıktım, bunu da sonradan gördüm. İnsanlar hep benim yanımda, bana destek çıkıyor sanıyordum.

Meğer yanımdakiler beni kıskanıyormuş. Hiç kızmıyorum, normal karşılıyorum. Benim hayata bakış açım bu. Arda Turan'ın ne yaptığını bilmeleri çok daha önemli. Onlar o mahcubiyeti her zaman yaşayacaklar" şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya