SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Halil Dervişoğlu: Milletimize borçluyuz!

FUTBOL | 19.06.2021 17:11

A Milli Futbol Takımı oyuncularımızdan Halil Dervişoğlu, İsviçre ile yarın oynanacak olan EURO 2020 A Grubu üçüncü maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Halil Dervişoğlu: Milletimize borçluyuz!

A Milli Takım oyuncularından Halil Dervişoğlu, İsviçre ile yarın oynanacak olan EURO 2020 C Grubu 3. mücadelesi öncesinde açıklamalarda bulundu.

“DAHA FAZLASINI YAPMALIYDIK”

Halil Dervişoğlu, “İyi sonuçlar alamadık ve ekip olarak gerçekten çok üzgünüz. Oynayacağımız bir maçımız daha var ve şimdi o maça odaklandık. Taraftarımızın da desteğini aldık, bu fırsatı değerlendirmeliydik ama yapamadık. Bence daha fazlasını yapmalıydık.” ifadelerini kullandı.

“MİLLETİMİZE BORÇLUYUZ”

Dervişoğlu, “Küçük bir şansımız olsa da yüzde 100'ümüzü İsviçre maçında vermemiz gerekiyor. Milletimize borçluyuz. Bu nedenle sahadan galip ayrılmalıyız. Bu maçta her birimiz elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve umarım kazanabiliriz.” sözlerini de dile getirdi.

“GENÇ TAKIM DEVAM ETMELİ”

Milli Takım’ın genç bir ekip olduğunun ve deneyimlerinin sadece bu turnuvayla sınırlı tutulmaması gerektiğinin altını da çizen Halil Dervişoğlu, “Gelecek yıl Dünya Kupası var, başka oyunlar var. Buradaki genç takımın devam etmesi ve sonraki turnuvalarda iyi sonuçlar alması gerekiyor. Bu güzel sonuçları alacağız ve genç oyuncularımız en iyi kulüplere katılmaya devam edecekler.” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya