SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Muzaffer Dervişoğlu: Oğlum Galatasaray'ı istedi

FUTBOL | 15.09.2021 14:02

Galatasaray'ın Lazio ile oynayacağı maç öncesi Muzaffer Dervişoğlu, Nevzat Dindar’a açıklamalarda bulundu. Dervişoğlu, transfer sürecine dair çarpıcı sözler kullandı.

Muzaffer Dervişoğlu: Oğlum Galatasaray'ı istedi

Galatasaray'ın Lazio ile oynayacağı maç öncesi Muzaffer Dervişoğlu, Nevzat Dindar’a açıklamalarda bulundu. Dervişoğlu, transfer sürecine dair çarpıcı sözler kullandı. İşte Halil Dervişoğlu'nun babasının açıklamaları...

'RESMEN KAVGA ETTİK'

Halil için Brendford’a Türk, İtalyan ve Alman takımlarından daha iyi tekliflerin geldiğini Nevzat Dindar’a anlatan baba Muzaffer Dervişoğlu, "Resmen kavga ettik! Oğlum ilk günden beri Galatasaray’ı istediğini söyledi" dedi.

'DAHA İYİ TEKLİFLER ALMIŞTI'

Muzaffer Dervişoğlu şunları söyledi: "Oğlum ilk günden beri 'Galatasaray'da oynamak istiyorum' dedi. Kulübü Brentford, hem Türkiye’den hem de İtalya ve Almanya’dan daha iyi teklifler almıştı. Ama Galatasaray için resmen kavga ettik."

'ÖNCELİK GALATASARAY'DA OLACAK'

Sarı-kırmızılıların ön alım hakkına da sahip olduğuna da vurgu yapan Dervişoğlu, "Eğer iki kulüp de aynı parayı verirse öncelik Galatasaray’da olacak" ifadesini kullandı.

'FATİH HOCA ÇOK DEĞER VERİYOR'

Oğlu Halil’in mutlu olduğu yerde olduğunu dile getiren Muzaffer Bey, "İnşallah daha da faydalı olacak. Fatih Hoca, Halil’e ilk günden beri çok değer veriyor. Takım arkadaşları da onu çok seviyor. Bu tablo performansına çok olumlu yansıyor" yorumunu yaptı. (Milliyet - Nevzat Dindar)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya