SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hamamcıoğlu'ndan Fenerbahçe'ye gönderme

FUTBOL | 11.03.2020 16:07

Galatasaray Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye Anadolu deplasmanı benzetmesi yapıp göndermede bulundu.

Hamamcıoğlu'ndan Fenerbahçe'ye gönderme

Galatasaray'da divan kurulu toplandı... Sarı-kırmızılıların 1 numarası Mustafa Cengiz ile başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Karçal da hazır bulundular. Eski başkanlar Dursun Özbek ile Faruk Süren'in de yer aldığı divan toplantısında; bombayı Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu patlattı.

Futbol takımının ikinci yarıda rüzgarı arkasına alıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla yol almasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Hamamcıoğlu, ezeli rakipleri Fenerbahçe göndermede bulunmadan geçmedi.

"UZUN SÜRE SONRA ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDIK"

Sarı-kırmızılıların divan başkanı, 20 yıl sonra gelen Kadıköy galibiyetinden duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: "Uzun zaman sonra şeytanın bacağını kırdık. Anadolu deplasmanından uzun bir süre sonra zaferle döndük. Oldukça sevinçliyiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim."

Futbol takımının ligin ikinci yarısında yakaladığı formdan dolayı da mutlu olduklarını belirten Hamamcıoğlu, "Umarım bu başarı, desteklerimizle  devam eder. Futbol takımımız ve diğer branşlar; temenni ettiğimiz şekilde başarılarına birer yeni halka daha ekleyecektir" diye konuştu.

"DİVAN KURULU ÜYELERİMİZ AKİL İNSANLARDIR"

Tüm dünyada baş gösteren ve ülkemize de sıçrayan koronavirüs tehlikesinden dolayı divan toplantısının iptali için üyelerden telefonlar aldıklarını belirten Hamamcıoğlu, "Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Çünkü devletten bu tip toplantıların iptaline ilişkin bir telkin gelmeden bizim Galatasaray olarak ilk iptal eden olarak gözükmemiz hiç de hoş olmazdı.

Özellikle Galatasaray Divan Üyeleri; akil insanlardır. Bu virüse karşı kendimizi nasıl koruyabileceğimizi biliyoruz diye düşünüyorum. Şu an salonda; 95 divan üyesi, 14 kulüp üyesi ve 19 basın mensubu bulunuyor" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya