SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

'Fenerbahçeli Ersun gelince neden konuşmadınız?'

FUTBOL | 05.10.2019 23:40

'Fenerbahçeli Ersun gelince neden konuşmadınız?'

Trabzonspor efsanelerinden Hami Mandıralı'nın Fenerbahçe formalı fotoğrafı sosyal medyada infial yarattı... Trabzonsporlu taraftarların tepkisiyle karşılaşan 51 yaşındaki futbol adamı, eleştiriler üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı.

Fenerbahçe'nin düşma değil, ezeli rakiplerinden bir tanesi olduğunu ifade eden Mandıralı, "Eski arkadaşlarım Ogün ve Şenol beni misafir olarak davet etti. Dostane bir halı saha maçı yaptık. Onların tesislerinde; başka eşofman olmadığı için o eşofmanı verdiler, biz de nezaketen giyip top oynadık.

"FENERBAHÇE BİZİM DÜŞMANIMIZ DEĞİL"

‘Giymiyorum, ben oynamıyorum’ mu deseydim? Arkadaşlarımız da bizim tesislerimize gelseler, Fenerbahçe forması mı giyecekler? Tabii ki; Trabzonspor forması giyecekler.

Fenerbahçe bizim düşmanımız değil, ezeli rakibimiz. Bu gereksiz tartışmalar bizi 30 yıl geriye götürdü. Bunları söyleyenler takımımızı desteklesin. Bu tür işlerle uğraşmasın" ifadelerini kullandı.

Kendisini Fenerbahçe forması giydiği için eleştirenlere Ersun Yanal örneğini veren Trabzonspor efsanesi, "Fenerbahçe eşofmanı giymiş, 1 saat top oynamış Hami Madıralı’yı eleştirenler, hasta Fenerbahçeli Ersun Yanal bu takıma 3 kere gelirken neden konuşmadılar?

"NEDEN O ZAMAN AYAĞA KALKMADINIZ"

Ersun Yanal, Trabzonspor'u bu hale düşürürken, camiamızı bu hale sokarken neden ayağa kalkmadılar? O zaman Neredeydiler? Yanal kulüpten 10 milyon 575 bin lira tazminat alırken neden kimse çıkıp da tepki göstermedi?

Bir fotoğraf mı gözlerine battı? Trabzonsporluluğumu, beni tanımayan bilmeyen hiç kimse tartışamaz" şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya