SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

VİDEO

Hamza Hamzaoğlu: "Huzursuz ettiler"

FUTBOL - ASİSTTV | 10.10.2019 10:20

Hamza Hamzaoğlu: "Huzursuz ettiler"

Asist Analiz TV'de Nevzat Dindar'ın sorularını yanıtlayan Hamza Hamzaoğlu, gündeme dair tüm sorulara açık yüreklilikle cevap verdi.

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığı teklifi iddialarına da "Böyle bir şey yok" cevabını verdi.

Bu iddianın çok yanlış olduğunu söyleyen Hamza Hamzaoğlu, "Orada çalışmakta olan arkadaşlarımı huzursuz ettiler, bu durum çok yanlıştı. Ben de çok üzüldüm" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da sezonun ilk 7 haftası itibariyle ortaya konan performanstan memnun olmayan Fatih Terim'in cezalı olduğu dönemde yedek kulübesinden müdahaleleri ile eleştiri konusu olan Levent Şahin ve cezalı olarak tribüne çıkan Ümit Davala ve Hasan Şaş'ın yetersiz kaldığı gerekçesiyle Galatasaray'da yardımcılığa Hamza Hamzaoğlu'nun getirileceği iddia edilmişti.

Hamza Hamzaoğlu, bu iddianın doğru olmadığı gibi çok da yanlış bir noktaya ulaştığını, Galatasaray'ın yedek kulübesinde yardımcı antrenör olarak görev yapan arkadaşlarını huzursuz eden bu durumun kendisini de çok üzdüğünü söyledi. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya