SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hamza Hamzaoğlu'ndan fikstür sitemi

FUTBOL | 07.07.2020 21:31

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Fenerbahçe maçının ardından fikstür planlamalarıyla ilgili sitem eden açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu'ndan fikstür sitemi

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Süper Lig'in 31. haftasında 1-1 biten Fenerbahçe'yle oynadıkları maçın ardından açıkalamalarda bulundu. Yayıncı kuruluşa konuşan Hamzaoğlu, fikstürü dizayn edenlere sitem etti.

Müsabakanın ilk devresine hakim olduklarını belirten Hamzaoğlu, "İyi başladık ama değerlendirmemiz gerekirdi bunları. Takım iyi mücadele etti. 3 puan da alabilirdik ama kaybedebilirdik de. Tebrik ediyorum oyuncuları. 3 maç var, gerekli puanları çıkartmamız gerekecek. 2 haftadır kaybetmiyoruz.8 günde üçüncü maça çıktık bugün. Daha sonra anlamsız bir şekilde 9 gün ara olacak. Daha iyi bir planlama yapılamaz mıydı? Bu biraz soru işareti! Daha düşünerek planlamaları gerekirdi.adece maçları sıkıştırıp oynamak değil oyuncuların dinlenmeye de ihtiyacı var. Sürekli rotasyon yapma şansınız yok. Mesela bugün Soner'i oynattık. Kaç ay sonra maça çıkacak, kötü de oynayabilirdi. Bu tür şeyleri düşünmek zorundayız. Fikirler alınabilirdi. Pandemiden sonra zaten zor bir süreç yaşadık. Bu şekilde sakatlıklara çanak tutuyoruz!" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya