SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hans Flick'in yardımcısı Miroslav Klose...

FUTBOL | 07.05.2020 17:12

Bayern Münih, teknik direktör Hans Flick'in yardımcılığına Almanya'nın efsane golcüsü Miroslav Klose'nin getirildiğini duyurdu.

Hans Flick'in yardımcısı Miroslav Klose...

Bayern Münih geçtiğimiz günlerde Hans Flick’in takımın başında kalacağını açıklarken yardımcıları konusunda henüz bir beyanatta bulunmamıştı. Alman ekibi bugün ise Hans Flick’in yardımcısının efsane oyuncu Miroslav Klose’yi basına duyurdu.

“Klose 1 yıllık imzayı attı”

Almanya’nın gelmiş geçmiş en iyi golcü oyuncularından olan Miroslav Klose artık formasını giydiği Bayern Münih’te yardımcı antrenörlük görevini üstlenecek. Polonya asıllı Alman antrenör 1 Temmuz 2020’den itibaren geçerli olmak üzere 1 senelik anlaşmaya imza attı.

“Rummenige: Burada olmasından mutluyuz”

Miroslav Klose’nin açıklanmasıyla ilgili konuşan Bayern Münih CEO’su Karl-Heinz Rummenige, “O son 15-20 yılın en iyi golcüsüydü. Şimdi artık o deneyimlerini oyuncularımıza aktaracak. Burada olmasından dolayı çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

“Klose: Flick ile birbirimizi iyi tanıyoruz”

Klose ise göreve başlamak için hazırsız olduğunu söylerken “Bir an önce başlamak istiyorum. Hans Flick ile birbirimizi milli takımdan iyi tanıyoruz. Bu benim antrenörlük adına ilk adımım” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya