SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

TFF harcama limitlerinde Fenerbahçe'ye bütçe verilecek!

FUTBOL | 27.07.2020 17:29

Spor Gecesi 360 programında Gökhan Dinç, Türkiye Futbol Federasyonu'nun açıklayacağı harcama limitlerinde Fenerbahçe'ye 'Müjde var' dedi.

TFF harcama limitlerinde Fenerbahçe'ye bütçe verilecek!

Spor Gecesi 360 programında Gökhan Dinç, TFF’nin harcama limitleriyle ilgili yürüttüğü çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi. Özellikle Fenerbahçe’nin limit alıp alamayacağı konusunda da istihbaratlarını aktaran Dinç, sarı-lacivertlilere müjdeli haberi verdi.

Süper Lig takımlarının harcama limitini dört gözle beklediğini belirten Gökhan Dinç; özellikle Fenerbahçelilere müjdeli haberden bahsetti:

TFF Lisans Kurulu, 31 Temmuz’a kadar kulüplerin finansal tablolarını gösteren evrakların iletilmesini istiyor. Şimdiden satılan ve alınan oyuncuların dışında reklam gelirlerinin de belgelendiği evrakların teslim edilmesi isteniyor. Belgeler gittikten sonra ortaya bir yüzde çıkacak. Lisans Kurulu, raporlarını TFF Yönetim Kurulu’na gönderecek. Çarşamba günü bir toplantı yapılacak. Muhtemelen perşembe günü resmi değerler açıklanır. Fenerbahçe taraftarı rahat olsun, belirli bir bütçe açıklanacak. Açıkçası ben, Fenerbahçe’ye 5 milyon Euro’nun üzerinde bir transfer bütçesi açıklanmasını bekliyorum.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya