SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe’yi bekliyor

FUTBOL | 06.05.2020 10:56

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fenerbahçe kaptanlarından Hasan Ali Kaldırım, yönetimden gelecek olan yeni bir sözleşme bekliyor.

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe’yi bekliyor

Fenerbahçe Futbol Takımı, önümüzdeki sezonun kadro iskeletini kurmaya başlıyor. Başkan Ali Koç, futbol şubesini geliştirmek için yöneticilerden Mustafa Kemal Danabaş ve Selahattin Baki’ye tam yetkiyi verdi. TRT Spor’da yer alan habere göre; bu isimlerle birlikte sportif direktörlük görevi yapacak olan Emre Belözoğlu, gelecek sezonun planlamasını Başkan Ali Koç’la birlikte gerçekleştirecek.

HASAN ALİ, YENİ SÖZLEŞMEYİ BEKLİYOR

Sezon sonunda takım arkadaşı Tolga Ciğerci gibi sözleşmesi bitecek olan takımdaki tek sol bek Hasan Ali Kaldırım, yönetimden gelecek bir çağrıyı bekliyor. Geçtiğimiz haftalarda adı İngiliz ekibi Sheffield United’la anılan Kaldırım, kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye alıyor. Fanatik’te yer alan habere göre; sarı-lacivertlilerin kaptanlarından Kaldırım, yönetime karşı, “Bu kulübe uzun yıllar hizmet ettim. Çalışmalarımı anlık olarak disiplinle sürdürmekteyim. Burada kalıp kalmayacağım, benimle alakalı bir konu değil” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya