SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hasan Çavuşoğlu: Emre Akbaba için Galatasaray’ın talebi olmadı!

FUTBOL | 27.01.2022 17:42

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Emre Akbaba ve Efecan Karaca’nın takımdaki gelecekleri ve son durumları ile ilgili önemli bilgiler verdi.

1 Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ligde 3'üncü sırada yer aldıklarını hatırlatan Çavuşoğlu, "Futbolda inişli çıkışlı grafik olduğu için her hafta sıralamalar değişebiliyor. Ligin sonuna kadar da bu sıralamaların değişeceğini gözlemliyoruz. Biz de Alanyaspor olarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bizim de amacımız ligi en iyi sıralamada bitirmek." ifadelerini kullandı.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ligde 3'üncü sırada yer aldıklarını hatırlatan Çavuşoğlu, "Futbolda inişli çıkışlı grafik olduğu için her hafta sıralamalar değişebiliyor. Ligin sonuna kadar da bu sıralamaların değişeceğini gözlemliyoruz. Biz de Alanyaspor olarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bizim de amacımız ligi en iyi sıralamada bitirmek." ifadelerini kullandı.

2 Takımın gol yollarındaki başarısına ve yeni teknik direktör Francesco Farioli’nin etkisine de değinen Çavuşoğlu, "Teknik direktör değişikliğini de vurgulamak lazım. Futbolcularımızın da performansı arttı. Biliyorsunuz Başakşehir maçında 10 oyuncumuz yoktu. Bizim takımda gol atabilen oyuncularımız var. Emre Akbaba var. Efecan, Davidson atıyor. Orta saha oyuncularımız da atıyor. Yeni teknik ekibimiz ile takım biraz daha canlandı. Oyun anlamında da farklılıklar oldu. Bu zaten gözlemleniyor. “ sözlerini dile getirdi.

Takımın gol yollarındaki başarısına ve yeni teknik direktör Francesco Farioli’nin etkisine de değinen Çavuşoğlu, "Teknik direktör değişikliğini de vurgulamak lazım. Futbolcularımızın da performansı arttı. Biliyorsunuz Başakşehir maçında 10 oyuncumuz yoktu. Bizim takımda gol atabilen oyuncularımız var. Emre Akbaba var. Efecan, Davidson atıyor. Orta saha oyuncularımız da atıyor. Yeni teknik ekibimiz ile takım biraz daha canlandı. Oyun anlamında da farklılıklar oldu. Bu zaten gözlemleniyor. “ sözlerini dile getirdi.

3 Efecan Karaca'nın Trabzonspor'a transfer olacağı şeklindeki haberle ilgili de konuşan Çavuşoğlu, "Biz, bize bakarız. Yazılanlara, çizilenlere kulak asmıyoruz. Olmayan bir şeyi konuşmanın mantığı yok. Transfer döneminde yazılıp çiziliyor. Bunlar bu dönemlerde olur, normal şeyler. Efecan takımımızın kaptanı, Alanya'nın evladı. 9 yıldır bu kulübe hizmet ediyor. Tabii ki biz her futbolcumuzun önünü açabiliriz. Ama şu anda bize gelen resmi bir şey yok." açıklamalarını yaptı.

Efecan Karaca'nın Trabzonspor'a transfer olacağı şeklindeki haberle ilgili de konuşan Çavuşoğlu, "Biz, bize bakarız. Yazılanlara, çizilenlere kulak asmıyoruz. Olmayan bir şeyi konuşmanın mantığı yok. Transfer döneminde yazılıp çiziliyor. Bunlar bu dönemlerde olur, normal şeyler. Efecan takımımızın kaptanı, Alanya'nın evladı. 9 yıldır bu kulübe hizmet ediyor. Tabii ki biz her futbolcumuzun önünü açabiliriz. Ama şu anda bize gelen resmi bir şey yok." açıklamalarını yaptı.

4 Galatasaray'dan kiralanan Emre Akbaba’nın geri çağırılma durumuyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Çavuşoğlu, "Emre Akbaba ile ilgili Galatasaray Kulübü'nün hiçbir talebi olmadı. Bu hafta Galatasaray maçı var. Önemli bir maç. Takımımız bugün toplanıyor. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanacaklar. Her maç olduğu gibi bütün takımlara karşı sahaya galibiyet için çıkıyoruz." şeklinde konuştu.

Galatasaray'dan kiralanan Emre Akbaba’nın geri çağırılma durumuyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Çavuşoğlu, "Emre Akbaba ile ilgili Galatasaray Kulübü'nün hiçbir talebi olmadı. Bu hafta Galatasaray maçı var. Önemli bir maç. Takımımız bugün toplanıyor. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanacaklar. Her maç olduğu gibi bütün takımlara karşı sahaya galibiyet için çıkıyoruz." şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya