SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hasan Çavuşoğlu: Önemli olan kazanmak!

FUTBOL | 05.10.2021 18:29

Kulüp tesislerinde konuşan Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, takımın gidişatını ve hedeflerini değerlendirdi.

Hasan Çavuşoğlu: Önemli olan kazanmak!

Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, kulübün Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Teknik direktör değişikliğinin takıma pozitif yansıdığını ifade eden Hasan Çavuşoğlu, şunları söyledi:

"Bunu da oynanan maçlarda gördük. İlk 3 maçta alınan 9 puanın ardından Trabzon deplasmanından önemli 1 puanla döndük. Orada son dakikalarda bulduğumuz pozisyonu gole çevirebilsek galip gelebilirdik. Ama sonuçta Trabzon gibi büyük bir takımdan, deplasmandan 1 puanla dönmek önemli."

Milli aradan sonra daha motivasyonlu bir şekilde devam edeceklerini aktaran Çavuşoğlu, şu şekilde konuştu:

"Yavaş yavaş çıkışa geçtik. Kamp görmeyen ve hazır gelmeyen futbolcularımız vardı. Onlar da yavaş yavaş kendilerine gelmeye başladı. Hocamız onlardan da faydalanmaya başladı. Bundan sonraki süreçte de inşallah bütün futbolcularımızdan faydalanacağız. Baktığımızda yedek kulübemizde de yine çok iyi bir 11 gözüküyor. Ben, önceki yıllardan daha iyi bir kadro oluşturduğumuza inanıyorum. İnşallah bunun meyvesini, bundan sonraki süreçte almak için hem Aytemiz Alanyaspor Yönetim Kurulu hem de teknik heyet olarak hep birlikte inşallah yolumuza devam edeceğiz."

Alanyaspor'un, geçen yıllara göre daha az gol attığının hatırlatılmasına üzerine ise Çavuşoğlu; pozisyon bulduklarını ancak bunları değerlendiremediklerini dile getirerek konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

“Pozisyona giriyoruz ama biraz şanssızlıklar var. Bazen beceremiyorsun bu işi, olmuyor. Bazen boş kaleye de gol atamıyorsun. Ama ben önümüzdeki süreçte daha fazla gol ve goller atacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta bu bir süreçtir. Önemli olan kazanmak. Ama tabii daha önceki sezonlarda daha fazla gol atıyorduk."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya