SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hasan Hüseyin Acar’dan flaş Galatasaray itirafı!

FUTBOL | 25.12.2020 15:05

Kayserispor ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Hasan Hüseyin Acar ayrılık ve Galatasaray hakkında konuştu.

Hasan Hüseyin Acar’dan flaş Galatasaray itirafı!

Süper Lig ekibi Kayserispor’dan sözleşmesini feshederek ayrılan ve kendisine takım arayan Hasan Hüseyin Acar, Radyospor’a konuştu. 26 yaşındaki orta saha, "Kayserispor'dan ayrılışım basında yanlış anlatıldı. Kayserispor'dayken kimseyle tartışmam olmadı, özellikle sosyal medyada yazılıp çizildiği gibi değil olay. Ben kendi istediğimle Kayserispor'dan ayrıldım. Ben, Samet Hoca'nın yanına gittim ve ayrılmak istediğimi söyledim. Kimse bana 'Seni göndermek istiyoruz, kovuyoruz' demedi. Kayserispor'dan kendim ayrılmak istedim. Takım kaptanlığını da ben kendi isteğimle bıraktım. Samet Hoca göreve başladıktan sonra yanına gittim ve 'Hocam, takım kaptanlığını benden alın, Sapunaru'ya verin' dedim. İtiraf etmeliyim. Takım kaptanlığı üzerimde baskı yaratıyordu." dedi. 

"GALATASARAY’A ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ SEVGİM VAR"

 İsminin Galatasaray ile anılmasına hakkında da konuşan Hasan Hüseyin Acar "Galatasaray hakkında daha önce programınızda söylediğim sözler hala geçerli. Galatasaray'a karşı çocukluğumdan beri sevgim var. Galatasaray'a karşı pozitifim. Galatasaray'dan henüz resmi teklif almadım. Galatasaray'dan transfer teklif gelirse seve seve Galatasaray'da oynarım." diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya