SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hasan Şaş'tan bomba paylaşım

FUTBOL | 20.05.2020 14:52

Galatasaray'daki yardımcı antrenörlük görevinden geçtiğimiz haftalarda istifa ettiğini açıklayan Hasan Şaş, yabancı futbolcularla problem yaşadığı yönündeki haberleri yalanladı.

Hasan Şaş'tan bomba paylaşım

Galatasaray'daki görevinden geçtiğimiz haftalarda istifa eden yardımcı antrenör Hasan Şaş, bugün bomba gibi bir açıklama yayınladı. Sarı-kırmızılılardaki yabancı futbolcularla anlaşamadığı yönündeki haberlere kendi sosyal medya hesabı üzerinden yalanlama getiren Şaş, yaptığı paylaşımla bu haberleri yalanladı.

"ŞAMPİYONLUK YOLUNDA TEKNİK HEYETE VE TAKIMA BAŞARILAR DİLERİM"

Galatasaray'da yabancı futbolcularla anlaşamadığı yönünde çıkan haberlere yalanlama getiren Hasan Şaş, "Galatasaray’da görev yaptığım dönemde, özellikle yabancı oyuncularla sorun yaşadığım ve ayrılırken de oyuncuların bana veda etmediği şeklindeki yalan haberlere cevabımdır. Ayrıldığımı duyar duymaz gönderdikleri mesajlar ve güzel dilekleri ile beni mutlu eden tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yolunda teknik heyete ve kendilerine bir kez daha başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

HASAN ŞAŞ'IN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLAR:

Resim

Resim

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya