SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Her şey Emre Belözoğlu’na bağlı

FUTBOL | 02.07.2020 10:20

Fenerbahçe’de sözleşmeleri sona eren Hasan Ali Kaldırım, Tolga Ciğerci, Mehmet ekici ve geleceği belirsiz olan Miha Zajc’ın son durumu, Emre Belözoğlu’na bırakıldı.

Her şey Emre Belözoğlu’na bağlı

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un, “5-6 transfer yapacağız, bunlar da yetmeyebilir” açıklamasından sonra yönetimin transfer hamleleri şekillenirken; iç kadroda ise karar mercii Kaptan Emre Belözoğlu’na bırakıldı.

TAM YETKİ

Takımda birçok futbolcunun kaderi artık şekillenmeye başlanırken; yönetimde, gelecek sezon sportif direktörlük görevine yakın bir mertebede olacak Belözoğlu’na iç transfer konusunda tam yetki verdi. Fanatik’te yer alan habere göre; sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek futbolcular konusunda, karar Kaptan’a bırakıldı.

TOP EMRE’DE

Sarı-lacivertlilerde; Hasan Ali Kaldırım, Tolga Ciğerci ve Mehmet Ekici’nin sözleşmeleri sona ererken; Miha Zajc’ın ise geleceği belirsizlik içinde. Yönetimden bu isimler üzerine yetki alan Belözoğlu, takım arkadaşlarının Fenerbahçe’deki geleceğine karar verecek. Kaptan’ın karar verirken en önemli etkeni ise bu futbolcuların kalan son 5 haftadaki performansları olacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya